Polit Field
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Polit FieldВхід

descriptionСкарга | Ленів EmptyСкарга | Ленів

more_horiz
1. Ваш нікнейм : V1perenk
2. Нікнейм порушника : Leniv
3. Посада: Головний адміністратор
4. Ситуація:

Сьогодні я вам приніс конспект його порушень
1. Блатер: Він захищає своїх жителів та його союзників в грі, нехтуючи реальними правилами, які він змінює. Наприклад ситуація про дикі землі. По правилу 2.4 всі мають права ламати в диких землях, в незалежності де знаходиться зона. Ленів в свою чергу каже що це було в місті. В цей момент він банить Деніо, Лагмена та Безумного до вияснення. Але своїх він не забанив, які також причетні до цього. Тому тут підтвердження що він блатер
2. Відміна правил будівлі: Як ми знаємо для порта потрібно мати корабель, який будували і в Римі, Копенгагені та в Херсоні. Але коли під війну, порт в Естонії не був прийнятий із за того що не має корабля. Ленів відмінив це правило, кажучи що він не обов'язковий. Таке саме було і з казармами. За голосуванням (які голосували чисто люди Леніва) він прибрав казарми щоб всі могли воювати против нас (16 на 6).
3. Мут та бан не за що: В чаті Ленів оскав Безумного (він же свідок). Той йому відповідає "сама" і його мутить Ленів. Без причини. Я як ЗГА я розмутив його тому що немає адекватної причини. У відповідь він знімає мене та мутить його обратно і мене зі словами "Не заважай адміністрації". Тут є повне порушення правил мута. А також дали бан Лагмену до вияснень, і той не хотів розбанювати коли причина вже розв'язалася.
4. Ухвалення нон рп рейду: Коли була Німеччина, не зрозуміло як, він без відома розробника зарегав рейд та зарейдили навіть без попередження. Одного учасника забанили, але самому Леніву не дали попередження. І захищав цей рейд
5. Не давав мут своїм: Недавно людина з ніком Regardles спамом оскав нас всіх. Ленів його замутив і забанив. Але коли він зробив обхід бана, його не забанили, а навпаки він виправдав його.
6. Ситуація з Києвом: Безумний та Феріляр просто тепнулись в Київ подивитися. Один з Києва оскав та стріляв. Оба його вбили. Але Ленів зробив рішення що виноваті саме вони, а не він. Забанені, написали розробнику і той разбанив. Потім Ленів проклинав адміністрацію


Поки це все, но ще можу дописати якщо згадаю

5. Свідки: Лагмен, Деніо, Помела, Безумний, Я, Логи серверу та відео Безумного який знімав майже все це

Прошу у разі одобреня, зняти Леніва або дати йому два виговора

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
де пруфи

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
Свідки, відео, скріни, логи серверу

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
Свідки та логи не рахуються, в на вайп був

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
Свідки мають рахуватися. Відео також, скріни також. Логи не можуть бо вайп

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
Тому давай дивися скаргу

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
Відхилино! Нема доказів.

descriptionСкарга | Ленів EmptyRe: Скарга | Ленів

more_horiz
privacy_tip Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
power_settings_newУвійдіть, щоб відповісти